Lokalita

Hlavná stránka » Lokalita

Rodinná idylka pri Liptovskej Mare

Novú Palúdzku nájdete v mestskej časti Palúdzka medzi kostolom a individuálnou výstavbou rodinných domov priamo pri Liptovskej Mare.

Liptovský Mikuláš okolie
Liptovská Mara

Občianska vybavenosť na jednotku

Všetko, čo každý člen rodiny potrebuje k spokojnému životu sa nachádza v tesnej blízkosti vášho nového bývania. Okrem školy a škôlky sa na pešo dostanete aj do nemocnice, či do najbližšieho obchodného centra. Potraviny sa nachádzajú hneď pri bytovom dome a za dobrými reštauráciami tiež nemusíte kráčať ďaleko.

Potraviny
300 m - 5 minút peši
Škôlka
700 m - 5 minút autom
Nemocnica
850 m - 2 minúty autom
Škola
1,4 km - 3 minúty autom
Centrum mesta
2,3 km - 5 minút autom

Milovníci prírody a športu si prídu na svoje

Krásna okolitá príroda neďaleko Liptovskej Mary a rieky Váh priam nabáda na dlhé prechádzky a športové aktivity. Projekt v ďalšej fáze počíta aj s cyklotrasou a jej napojením na cestu číslo 18 — smerom na Tatralandiu. V jej blízkom okolí máte k dispozícii napríklad tenisové kurty, plaváreň, volejbalové ihrisko, zimný štadión, či outdoorové fitness.

Cyklotrasy
Tennisové kurty
Lyžovanie
Turistika
Outdoor fitness
bicyklovanie v okolí
deti na pobreží Liptovskej Mary
kajakovanie na Liptovskej Mare
vodné športy na Liptovskej Mare

Dni plné nezabudnuteľných zážitkov

Dobrodružstvo je v okolí Palúdzky na každodennom poriadku. Spestriť deň si môžete vodnými radovánkami v aquaparkoch, wellness centrách a kúpeľoch či atrakciami priamo na Liptovskej Mare. Odvážnych odmenia panoramatické pohľady na Liptov pri adrenalínových zážitkoch alebo stretnutia tvárou v tvár s exotickými zvieratami, ktoré môžete spoznať v kontaktných Zoo. Dlhé chvíle vám skrátia aj návštevy mnohých historických pamiatok a múzeí v historickom centre mesta, ako aj účasť na miestnych podujatiach.

Tatralandia
5,2 km - 8 minút autom
Zoo Kontakt
5 km - 7 minút autom
Termálny aquapark Bešeňnová
18 km - 15 minút autom
Adrenalínové zážitky
Historické centrum a múzeá